Utrecht


UTRECHT Running Speciaalzaken
Amersfoort Runnersworld Aart Stigter Kamp 25 3811 AM 033 7600061 www.runnersworld.nl
Amersfoort Run2Day Amersfoort Grote Haag 129 3811 HH 033 4654625 www.run2day.nl
Utrecht Run2day Utrecht Mariastraat 10 3511 LP 030 2368714 www.run2day.nl
Utrecht Runnersworld Aart Stigter Herculesplein 245-247 (stadion Galgewaard) 3584 AA 030 7440006 www.runnersworld.nl
Utrecht Run-Inn Händelstraat 102 3533 GM 030 2932579 www.runinn-utrecht.nl
Veenendaal Run2Day Veenendaal Verlaat 7 3901 RD 0318 506803 www.run2day.nl
Veenendaal Van Sloten – uw sportspecialist.nl Sportlaan 3 3905 AD 06 34868888 www.uwsportspecialist.nl
Vleuten Rob Druppers Running Academy Europaweg 50 3451 HG 030 7514322  www.robdruppersrunningacademy.nl
Zeist Starshoe Zeist Huis Ter Heideweg 56 3705 LZ 030 6925436 www.starshoe.net
Zeist Sporthuis Sunny Camp Slotlaan 177-179 3701 GD 030 6916737 www.sunnycamp.nl

 

UTRECHT Medische- en Paramedische Centra
Amersfoort Intercure fysiotherapie Amersfoort Merwedestraat 3 3812 HL 033 4614691 www.intercure.nl
Amersfoort SMA Midden Nederland Softwareweg 7 3821 BN 033 3030085 www.sportarts.org
Bunschoten Rules for Health De Kronkels 12A 3752 LM 033 2998299 www.rulesforhealth.nl
De Bilt Sportfysiotherapie Minnee Kerklaan 81 3731 EH 030 2210151
Driebergen Fysio Fikx Hoofdstraat 162-166 3972 LG 0343 533 543 www.fysiofikx.nl
Ijsselstein ReActive Madrasstraat 1 3404 DV 030 6875379 www.reactive.nl
Leusden Academas Fysiotherapie Bavoortseweg 9a 3833 BM 033 4343939 www.academas.nl
Lopik Fysiotherapie MTC Lopik Beatrixplantsoen 1d 3411 DA 0348 552581 www.fysio-lopik.nl
Maarssen Reha Care Fysiotherapie Emmaweg 22 3603 AM 0346 570691 www.sportrehacare.nl
Maarssen Fysio Maarssen Fazantenkamp 597 3607 DH 0346 568420 www.fysio-maarssen.nl
Maartensdijk Fysiotherapie Karstens & van der Meijden Melkweg 29 3738 XD 0346 211913 www.fysiomaartensdijk.nl
Oudewater Ton van Loon Fysiotherapie en registerpodologie Elzenweg 1 3421 TT 0348 567877 www.tonvanloon.nl
Soest Lijf & Visie Nijverheidsweg 8-6 3762 ER 035 6030504 www.lijfenvisie.nl
Soesterberg De Fysio Koppenlaan 24 3769 BL 0346 350335 www.defysio.nl
Utrecht Praktijk voor Cesartherapie en Hardlopen Hoogravenseweg 123 3523 TJ 030 2885514 www.bewegenmetvisie.nl
Utrecht F. Schrijver Beheer Oregondreef 7-9 3565 BE 030 2622727 www.schrijverorthopedie.nl
Utrecht Fysiopraktijk Schaafsma & De Jonge Van Humboldtstraat 32 3514 GP 030 2716192 www.schaafsma-dejonge.nl
Utrecht GO Fysio Shop Musicllaan 159 3543 EC 030 6585901 www.gofysio.nl
Utrecht Medicort Jan Cornelisz Maylaan 6 3526 GV 030 2877152 www.medicort.nl
Utrecht Podotherapie La Croix Burg. Smitsstraat 14 3523 KL 030 2899498 www.podotherapieutrecht.nl
Veenendaal Fysiq Vision Parallelweg 50 3903 BC 0318 552565 www.fysiqvision.nl
Vreeland Fysiotherapie Vreeland Fetha 19 3633 CT 0294 237068 www.fysiotherapievreeland.nl
Wijk bij Duurstede TaNel oedeemfysiotherapie Achterstraat 42 3961 BJ 06 51759204
Wilnis Praktijk Rammers Veenweg 141 3648 HC 0297 288738 www.praktijkrammers.nl
Woerden Fysiotherapeuten Maatschap Woerden Polanerbaan 2 3447 GN 0348 427250 www.fysiotherapie-woerden.nl
Woerden Sportgeneeskunde Woerden Zaagmolenlaan 12 3447 GS 0348 764764 www.sportgeneeskundewoerden.nl
Woudenberg S.P.C. Geerestein Geeresteinselaan 26 3931 JC 033 2861983 www.spcgeerestein.nl
Zeist Fysie, fysiotherapie Godfried van Seijstlaan 41 3703 BR 030 6918168 www.fysie.nl
Zeist Podotherapie Zeist Burg. Patijnlaan 54A 3705 CG 030 6923677

 

UTRECHT Wieler Speciaalzaken
Zeist EPbike Jufferstraat 1-1B 3701 AD 030 7553651 www.epbike.nl

 

UTRECHT Overige Verkooppunten
Doorn Militair Revalidatie Centrum Korte Molenweg 3 3940 PW 0343 598435
Maartensdijk Embracingsports Tolakkerweg 217 3738 JM 085 2010703 www.embracingsports.nl
Spakenburg Altijdsporten.nl Kuyperstraat 43 3752 BC 033 2000248 www.altijdsporten.nl