Friesland


FRIESLAND Running Speciaalzaken
Dokkum Sport 2000 Dokkum Zuiderschans 1a 9101 PZ 0519 767272 www.sport2000dokkum.nl
Drachten Intersport Evink Noorderbuurt 30 9203 AM 0512 511300 www.intersportevink.nl
Heerenveen Faber Sport Dracht 144 8442 BZ 0513 620002 www.fabersport.nl
Heerenveen Lopers Company Heerenveen Dracht 113 8442 BN 0513 684227 www.loperscompany.nl
Leeuwarden Run2Day Leeuwarden Tuinen 43 8911 KC 058 7506512 www.leeuwarden.run2day.nl
Leeuwarden Running Center Leeuwarden Nieuwestad 26 8911 CS 058 2123957 www.lopen.nu
Sneek Bij Folkert Hoogend 20 8601 AE 0515 433860 www.bijfolkert.nl

 

FRIESLAND Medische- en Paramedische Centra
Boornbergum Sportmassagepraktijk Gerda Suderom 45 9212 PR 0512 381984 www.sportmassagepraktijkgerda.nl
Buitenpost Allert Pol Fysiotherapie B.V. Ried 1 9285 KK 0511 540404 www.allertpol.nl
Drachten Centrum voor Sportpodologie De Bolder 58 9206 AR 0512 549881 www.sportpodologie.nl
Drachten Fitaal de Sportlaan Sportlaan 1a 9203 NV 0512 541158 www.fitaal.nl
Franeker Maatschap Fysiotherapeuten Franeker Hertog van Saxenlaan 36j 8801 ES www.fysiofraneker.nl
Heerenveen TIGRA Heerenveen Het Hege Stik 1 8445 PZ 0513 627165 www.tigraheerenveen.nl
Leeuwarden Spectrum Leeuwarden Wijnhornsterstraat 196 8932 EZ 058 2157111 www.spectrumleeuwarden.nl
Sneek Fysio4U Kleinzand 151 8600 AG 0515 558888 www.fysio4u.nl
Sneek VieTAAL Burg. De Hooppark 7 8605 CR 0515 423267 www.abmapiersma.nl
Wolvega Maatschap voor Fysio- en Manuele Therapie Van der Sandeplein 5 8471 RX 0561 613349 www.fysio-wolvega.nl
Zwaagwesteinde De Vesteynde, Therapie & Trainingscentrum Sportlaan 10 9271 VN 0511 447337 www.devesteynde.nl